Оцінка


Особливо хвилюючий в купівлі квартири момент вибору новобудови для інвестування, оскільки квартири як такої ще може й не бути і ви купуєте ще недобудовану нерухомість. 

Здавалося б, інвестування у вторинне житло надійніше, але в новобудови набагато більше переваг:

-сучасні технології будівництва та комунікації;

-більш вдале планування;

-розвинена внутрішня і зовнішня інфраструктура;

-вартість нижче (особливо під час купівлі на етапі котловану).

 Якщо ви зважили всі «за» і «проти» і вирішили, що віддаєте перевагу житлу на первинному ринку, варто перейти до головного – вибору квартири.

 

Як вибрати квартиру в новобудові

 

Головне, що потрібно знати про вибор квартири в новобудові – це не повинна бути спонтанна і емоційна покупка. Перш ніж зупинити вибір на тому чи іншому житловому комплексі, подивіться якомога більше варіантів, зверніть увагу на динаміку цін та загальний стан ринку первинної нерухомості. Це дозволить вам визначитися з ціновим сегментом і в подальшому не витрачати час на неприйнятні варіанти. 

Визначившись з ситуацією на ринку, ви зрозумієте загальні тенденції і що вважається дорогим, а що бюджетним. Після цього можна переходити до вибору району і розташування новобудови. Місце розташування – один з головних факторів ціноутворення. Так, якщо говорити про мегаполіс, то чим ближче до центру і транспортних розв'язок, тим вартість вище. Крім того, на вартість впливає й технологія будівництва.

За допомогою сучасних матеріалів забудовники зводять енергоефективні будинки з терміном експлуатації до 150 років і стійкістю до впливів зовнішнього середовища. На відміну від стандартних панельних багатоповерхівок купівля квартири в новому будинку такого зразка обійдеться набагато дорожче.

 

У кожного інвестора свої уподобання, для когось найголовнішим параметром вибору буде ціна, для когось – пропозиція забудовника про внутрішнє оздоблення або можливість купівлі на виплат без відсотків. Тому загальні поради під час купівлі квартири в новобудові будуть зводитися до того, щоб убезпечити операцію.

 

Найбільш популярні критерії серед інвесторів:

-ціна; інфраструктура;

-планування квартири;

-бренд і репутація забудовника;

-етап будівництва;

-акції забудовника;

-клас новобудови;

-служба безпеки.

Визначте, які критерії є найбільш важливими для вас, і складіть таким чином короткий список з відповідних новобудов. На наступному етапі вже можна переходити до вивчення відгуків і оглядів на вибрані будинки. Найчастіше в соціальних мережах і на міських форумах ви знайдете обговорення параметрів, що вас цікавлять.

Останнім етапом у виборі стане поїздка на будівельний майданчик, це дозволить вам самостійно оцінити:

-ступінь готовності будинку — наскільки вона відповідає заявленій;

-благоустрій району;

-розташування відділу продажів, часто він розміщується прямо на майданчику;

-готовність фахівців відповісти на питання.

Вивчивши так новобудови, які краще підходять під ваші запити, ви зможете переходити до наступної стадії купівлі квартири – перевірки репутації забудовника, а потім і вибору етапу, на якому ви інвестуєте гроші в будівництво.

 

Як вигідно купити квартиру в новобудові

 

З точки зору бюджетності придбання – найвигідніше купити квартиру на етапі риття котловану.

 

У той же час низька ціна на цьому етапі пов'язана з максимальною кількістю ризиків, серед яких:

-будівництво може бути заморожене;

-початок будівництва можуть опротестувати;

-введення в експлуатацію може затягнутися тощо.

Тим не менш, економія під час купівлі квартири на стадії котловану становить близько половини від фінальної вартості за квадратний метр, що часто переважує ризики і побоювання інвесторів. Іноді оптимальним для інвестування називають етап, коли до закінчення зведення корпусу залишається всього нічого, оскільки з одного боку ви вже бачите – будівництво триває, а з іншого – саме у процесі зведення «коробки» забудовник підвищує ціни за «квадрат».

 

Якщо мова йде про вкладання грошей в житловий комплекс, найбільш надійний варіант для інвестування – другий дім в момент здачі першого. Так, ви вже знаєте, чи затримуються терміни введення в експлуатацію і наскільки, а також чи надійний девелопер в принципі. При цьому ціна другого будинку залишиться ще на етапі котловану, що, як ми вже говорили, дозволить вам заощадити.

 

Крім цього, забудовник може пропонувати:

-більш приємні умови для купівлі квартир на нижніх поверхах і з менш вдалим плануванням. Якщо квартира розташована відразу над нежитловими приміщеннями або у неї відсутня видова складова – покупець може розраховувати на знижку від відділу продажів;

-знижки при 100%-й єдиноразовій оплаті. Більшість забудовників пропонують подарунки та знижки для тих інвесторів, які сплатили більшу частину або 100% квартири відразу;

-акції перед новорічними та іншими святами. Для цього можна моніторити вподобані вам новобудови, щоб не пропустити акційні зниження цін. 

-доступні ціни на придбання квартири з ремонтом. Якщо ви робите ремонт самостійно, як правило, він обійдеться вам в рази дорожче.

Окремо відзначимо пропозиції про купівлю на виплат та кредит. Більшість забудовників зацікавлені продати вам квартиру, навіть якщо у вас немає всієї суми на руках. Так, купівля з оплатою частинами буде вигідна обом сторонам.

Переглядів: 173
Дата добавлення: 2019-12-03
Добавив: Robot Home24