Всього знайдено 7 публікацій

Вітальня, суміщена з балконом

Поєднана з балконом вітальня — це стильно і сучасно. Об'єднати декілька зон в одну прагнуть сьогодні багато. Зручність і функціональність кінцевого інтер'єру повністю виправдовує всі витрати на переробку.

2019-12-23

Прикрашаємо дім до Нового Року

Словами відомої реклами вже пора таки сказати, що “Свято наближається!”, а отже пора подумати і про новорічний декор власного будинку. Ялинка, гірлянди, сніжинки та ароматичні свічки – все це ті маленькі деталі, які додають святам атмосфери та затишку і перетворюють буденну кімнату на казкове місце, звідки нікуди не хочеться виходити (особливо коли за вікном мете сніг, а мороз пробирає до кісточок).

2019-12-17

За 9 місяців введення житла в експлуатацію зросло на 48%

У січні-вересні в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року введення в експлуатацію житла збільшилося на 48,0% до 7,743 млн кв. м.

2019-12-12

Оригінальні ідеї, як прикрасити балкон до Нового року

Готуючись до зустрічі Нового року ми намагаємося прикрасити наш будинок якомога святковіше. Ставимо ялинку, вішаємо гірлянду на стіну. Але багато хто з нас забувають прикрасити свій балкон, але ж це важлива частина квартири. Ми зібрали декілька ідей, як можна прикрасити свій балкон до Нового року. І поспішайте, адже до нового року залишилося зовсім мало часу.

2019-12-12

5 хитрощів, які допоможуть зробити ваш дім більш затишним

У кожного повинно бути місце, де ми відчуваємо себе у безпеці. «Мій дім – моя фортеця» кажуть у народі, бо саме стіни рідного дому можуть позбавити від стресу та заспокоїти. Що ж робити в тому випадку, коли ваш будинок перестав бути вашим захисником, а стіни почали на вас давити? Нещодавно англомовний журнал “Pure Wow” поділився принципами інтер’єру дзен, які допоможуть зробити ваш дім затишним, а ваше життя у ньому спокійнішим.

2019-12-09

Як правильно вибрати і купити квартиру в новобудові 2019

Розширена інструкція з практичними порадами, як правильно і безпечно купити квартиру в новобудові. Порядок і процедура оформлення купівлі житла від забудовника без ризику.

2019-12-03

Обираємо електричний чайник

Підшукуєте хороший електрочайник? Одні тільки відгуки в Інтернеті навряд чи відкриють істину: аж надто відрізняються думки про одну й ту саму модель. Що ж робити? Навчіться самі розбиратися в електрочайниках! Для цього знадобиться 7-8 хвилин, залежно від швидкості читання. Зате потім Ви оберете Річ з великої літери, яка влаштує за всіма параметрами. Тож приступимо!

2019-12-02